Založte si svoji osobní stránku ještě teď

Jeden z mých nejlepších a nejodvážnějších kroků ve vydělávání peněz na internetu i mimo něj bylo založení své osobní stránky s mým vlastním jménem, mým příběhem, produkty a službami. Měl jsem a pořád mám na internetu spoustu stránek a to projekty jako Španělsko Mallorca, VeganLife, Zdravá pleť, shamballa náramky a mnoho dalších. Mnohé tyto projekty jsou výdělečné, které mně přinesli i desítky tisíc korun, přesto zůstávají spíš mrtvé a některým se už vůbec nevěnuji.

Proč?

Protože mě většinu s něma spojovalo pouze ten zisk, některé témata mně byly blízké, ale nestačilo to k udržení motivace. Žádný ten projekt nebyl spojen s mým jménem, byly anonymní. To sice bylo fajn, že nemusím z kůží na trh a můžu zůstat v ,,bezpečí,, ale nepřinášelo to moc motivace, nebyla tam ani tak velká zodpovědnost za kvalitní obsah, či mé produkty a služby.

Tak mě to baví víc

Sdílím s Vámi svůj příběh, své myšlenky a jsem připravený a přebírám zodpovědnost za zpětnou vazbu od mých internetových návštěvníků, tak mého okolí a to ať pozitivní, či negativní. Mám větší zodpovědnost a motivaci za veškerou práci, kterou dělám. Další výhodou je, že projekt martinmartinec.cz mně nemůže přestat nikdy bavit, jelikož můj život se doslova (u každého z nás) každý den vyvíjí, každý den pracuji a každý den mně napadají nové podměty, které rovnou mohu zařadit do své tvorby.

Dovolím si říct, že mé nové klienty, kteří se mně najdou pomocí internetové stránky též baví víc bavit s konkrétním člověkem, než s černochem ze zasedačky ( odkaz na až moc umělé profesionální fotky, některých firem na svých stránkách)

Proč by jste měli založit svoji osobní stránku v kostce?

  • větší zodpovědnost
  • větší motivace
  • téma Vás pravděpodobně nemůže omrzet
  • přímější a přátelštější kontakt s Vašemi zákazníky a klienty
  • rozšíření komfortní zony
  • Naučení x nových znalostí, schopností a dovedností

Pár vybraných plusů z dalších X desítek, založte své stránky ještě teď, vyplatí se to.

admin

Jmenuji se Martin Martinec a věnuji se především wordpressu a vytváření menších internetových ziskových projektů.

Facebook Twitter YouTube