Vytvořte si svůj internetový projekt


Přemýšlíte nad rozjetím nového vlastního projektu? Potřebujete k němu vytvořit vlastní atraktivní moderní stránku, ale nevíte jak nato a programovat neumíte? Nebo prostě se chcete naučit vytvářet stránky a vybudovat si na tom své podnikání?

Co si z kurzu odnesete:

  • Naučíte se stránky vytvářet sami v redakčním systému wordpress.
  • Naučíte se jak systém správně nainstalovat.
  • Jaký zvolit webhosting.
  • Proč nepotřebuje umět programovat.
  • Jak redakční systém funguje a jak ho správně nastavit.
  • Ty nejlepší pluginy, který vám usnadní čas i práci.
  • Nastavění a know how všech důležitých pluginů „doplňků“ s práci na internetu.
  • Předvedu vám internetové marketingové nástroje, které vám pomohou s návštěvností a správným zaměření.
  • Prozradím vám jak jsem sám rozjel několik výdělečných projektů a jak na wordpressu každý den vydělávám peníze.

Pro koho je kurz určený?

Věkově úplně pro kohokoliv, spolupracuji jak s mladými lidmi, tak lidmi pokročilejšího věku, kteří chtějí fungovat na internetu a prezentovat se na něm. Pokud jste již zvládli základní rozhraní internetu, tak worpdress bude další krok, jak začít internet využívat naplno. Během kurzu též dostanete zpracované materiály díky nimž si látku budete moci jednodušeji doma vyzkoušet a zopakovat.
S pozdravem, Martin

Můj kurz na naučmese.cz:

http://www.naucmese.cz/kurz/vytvarejte-stranky-ve-wordpressu

Kde? Konzultace přes internet, Brno, okolí Brna, PRAHA

Cena: 1120 Kč aneb 280 Kč za hodinu

základní balíček 4 hodin  REFERENCE

Kurz splnil mé očekávání, je dle mého ale vhodný spíše pro lidi, co už řeší konkrétní problém než pro ty, kteří úplně začínají s WP – tam by byl možná dobrý skupinový kurz. Jinak jako trochu mínus vidím jen čas – přece jen během té 1,5h to je fakt rychlovka. Na druhou stranu oceňuji tvůj přístup follow-up a nabídnutí případné konzultace nad rámec kurzu.
Jana Pokorná

——————————————————————————————————————————————

Z kurzu si odnáším poznatky, které mi i půl dne po skončení leží v hlavě a nedají mi odpočinout. Na základě mého přání Martin pozměnil osnovu a věnovali jsme se výhradně tomu, co mě zajímalo. Mělo to pro mě velký přínos a věřím, že na základě získaných informací posunu své podnikání vpřed.

Martin má před sebou prima budoucnost a věřím, že velmi rychle poroste dál. Jeho přístup a sdílení informací bez jakýchkoliv tajností mě přesvědčily o tom, že je to profesionál, se kterým stojí za to se potkat.
Daniel Gamrot  http://danielgamrot.cz/

——————————————————————————————————————————————–

Lekce WordPressu byla velmi zajímavá jak po informační tak i po zábavné stránce. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí, takže jednoznačně hodnotím jako přínosné.

Martin je velmi vstřícný a ochotný člověk. Na všechny mé dotazy se snažil co nejobsáhleji odpovědět. Pracovat s Martinem je radost ;-)
Petr Bobek

————————————————————————————————————————————————–

Kurz si myslím určitě stojí za to. Dozvěděla jsem se základy práce ve WordPressu, jak jej nainstalovat a užívat ku prospěchu webu. Dozvěděla jsem se i další tipy a vychytávky. Informace předčily má očekávání.

Lektor je příjemný, mladý muž. Dokáže vše vysvětlit jednoduchým způsobem i úplnému laikovi, dokáže reagovat na specifické otázky a řešit konkrétní situace. Byla jsem nadmíru spokojena.
Barbora Kurcová

————————————————————————————————————————————————–

Líbí se mě, že je kurz individuální. Měla jsem již připravené otázky, které mě Martin všechny vysvětlil a přímo ukázal již v mém projektu. A přidal navíc svoje vychytávky, které jsou nejdůležitější. Pro mě byl kurz skvělý.
Eva Slováčková

————————————————————————————————————————————————–

Dozvěděla jsem se všechno potřebné. Pro mě velmi přínosný kurz. Jsem nadmíru spokojená a vřele doporučuji.

Martin byl skvělý. Ochotně mi vše srozumitelně vysvětlil a snažil se mi předat co nejvíc informací, které jsem potřebovala vědět. Doporučuji.

Lucie Bajgartova

————————————————————————————————————————————————–
Kurz byl ok. Šel jsem na něj prakticky bez nějakého povědomí o tom, takže jsme projeli jen základy, ale Martin dokázal vše podat srozumitelně a jasně.

Martin byl velmi v pohodě a jednání s ním bylo příjemné. Ochotný mi na cokoliv odpovědět. Zanechal na mě pozitivní dojem. 
Vladimír Sládek

 

[contact_form]

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...