Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

06
Kvě

Top 5 nejinspirativnějších filmů

Dvanáct podmínek k dědictví

Můj celkově nejoblíbenější a nejinspirativnější film natočený podle skutečných událostí. Mladý Jason pochází z bohaté rodiny a na cestě za svým dědictví po zesnulém dědovi se utkává s obrovskými výzvy.  Po své cestě ztrácí všechny peníze, přítelkyni, rodinu, přátelé na jeden moment i svoji osobní svobodu, aby na konci se  z něj mohl stát naprosto nový člověk.

http://www.csfd.cz/film/229696-12-podminek-k-dedictvi/

 

Útěk do divočiny

Útěk do divočiny uskutečňuje naše představy o opravdové svobodě o vzpouře starého a vzniku nového. Mladý dobrodruh se vydává dobrovolně do světa lehkosti a utíká od denního stereotypního života pryč. Film je též natočený podle skutečných motivů.

http://www.csfd.cz/film/229841-utek-do-divociny/

Rozhovory s Bohem

Neal se ztratí svoji životní partnerku, stává se obětí automobilové nehody, ztrácí svůj domov, zdroj příjmu a práci. Začíná od nuly a vyšplhá se  se do úžasných finančních a duchovních výšin. Film je natočený podle skutečné události.

http://www.csfd.cz/film/224075-mezi-nebem-a-zemi/

 

Yes man

Carl je docela nudný týpek. Nechodí ven, pracuje v nudné práci a jeho nejoblíbenější činnost je sledování filmů z videopůjčovny. Jednoho dne se však zapřísahne „guruovi osobního rozvoje“ že na všechny příležitosti musí povědě ANO. Carl tak zažívá obrovská dobrodružství litá po světě, učí se jazyky a chodí na ty nejbláznivější kurzy.

http://www.csfd.cz/film/235032-yes-man/

Tisíc slov

Bohatý agent, který zajišťuje své korporaci ty nejlepší nejpopulárnější knihy. Při podepisování smlouvy s duchovním guruem o jeho nové knize se stane však něco zvláštního. Na jeho zahradě vyroste strom a každým slovem opadne jeden list. Zbývá pouze tisíc listů, když opadnou všechny, dotyčný umře. Agent ztratí rodinu,práci,partnerku, aby se z něho nakonec mohl stát nový člověk.

http://www.csfd.cz/film/240951-tisic-slov/

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...