Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

16
Čvn

TOP 5 fan merchandise v CZ/SK

Prohlédněte si TOP 5  nejúspěšnějších fan merchandise tu v cz/sk. Fan merchandise, nebo-li fan produkty s motivy konkrétních osobnosti, které dělají ať hudbu, či věnují natáčení a nebo jiné činnosti.

ViralBrothers

http://www.trikator.cz/viralbrothers

ViralBrothers jsou nejúspěšnější videotvůrce na českém internetu. Též měli svůj vlastní osobní merch, ale přes vysokou úspěšnost a ne příliš velké zisky a mnoho práce  se rozhodli svoji aktivu na čas omezit. Za pár měsíců později navázali spolupráci s trikator.cz a jejich merch a úspěšnost prodeje jede dál

Ektor

http://www.ektormerch.cz (výpadek momentálně)

Ektor momentálně nejúspěšnější český raper vede svůj vlastní „merch“ a pravidelně ho též vyprodává i když má ceny narozdíl od jiných velmi nadsazené. Celá tvorba je celkově agresivnější, ale za to to všechno pěkně funguje po komerční stránce.

DJ Wich

http://www.goldentouch.cz

DJ Wich momentálně nejúspěšnější DJ a producent v České republice. Též vede svůj merch a to především kšiltovky, trička atd. Též v jeho nabídce můžete občas spatřit vlastnoručně vyráběné shamballa náramky a mnoho dalšího. Jeho produkty se též pravidelně vyprodávají.

Dominika Myslivcová

http://obchod.dominikamyslivcova.cz/

Dominika je krásným příkladem, že i když máte velmi špatné a neetické produkty, tak i přesto to lze a to jen pomoci brandu jejího jména. Dominika Myslivcová je česká blogerka, modelka. Její shlédnutí na youtube se pohybují kolem desítek milionů.

Majk Spirit

http://www.majkspirit.sk/tricko-zeny-treba-lubit-/

Majk Spirit nemá nějakou extra nabídku merchandise na druhou stranu to pěkně funguje a jeho produkty se prodávají v tisícových nákladech. Jeho nejúspěšnější produkty jsou trička „ženy treba lubiť.

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...