Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

05
Led

Proč jeden email může nastartovat nové podnikání

cesty_internetove_podnikani20.11.2013 otevírám emailovou schránku a tam na mě čeká email od  Ing. Barbory Burkovičové. V něm stojí, že by si ráda koupila můj e-book, ale že na stránce nevidí prodejní formulář.

V létě jsem cvičně napsal jeden e-book na úplně odlišné téma, než je internet a marketing. Umístil jsem ho na provizorní prodejní web a popravdě dál se o to už moc nestaral. Prodejní stránku navštívilo max 20 návštěvníků za měsíc. Ten email mě překvapil obrovsky už jen z toho důvodu, že ten prodej nebyl nějak propagován a též, že paní Burkovičová musela vynaložit energii písemného emailu, aby publikaci dostala, jelikož na stránce nebyl ani prodejní formulář.

Tahle zkušenost mně nakopla neuvěřitelně a rozhodl jsem se jít do tohoto byznys modelu naplno. Vytyčil jsem si nový cíl napsat nový e-book. E-book z mého oboru, věděl jsem že množství lidí v této době začíná své podnikání na internetu, ale jak vím, tak většinou nevidí všechny možnosti, které internet nabízí. Sám, když jsem začínal, tak jsem to viděl jako něco magického.

Každý den jsem strávil psaním jedné kapitoly. Psal jsem po knihovnách, kavárnách,  či útulných příměstských restaurací. Psal jsem, abych dal dohromady to nejlepší know-how, které znám. Bylo to náročné, ale přitom zábavné.

E-book jsem zrealizoval, pojmenoval a vytvořil přitažlivou obálku E-book: Nápady na podnikání – 11 cest jak vydělat peníze na internetu byl na světě

Stala se skvělá věc

První den, co jsem zveřejnil svůj e-book bez jakékoliv propagace s jen pár desítkami kliknutí na prodejní stránku se ten prodali dva e-booky. Nádhera a jede to dál, jsem Vám vděčný

Věřím, že tento rok vybudujeme skvělé projekty. Tímto jsem chtěl napsat, že jeden jediný člověk, který na nás jen náhodou někde narazil může změnit vše. Jsem vděčný za to, co se stalo a děkuji paní Barboře, že ten mně dala ten první impulz.

Díky, přeji Vám hodně štěstí Martin

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...