Příběh

2012
Na účtu jsem měl 40 Kč, musel jsem si pujčit 20 Kč, abych měl na Fittnes a přečetl jsem si knížku T. Kiyosaki, krom toho jsem povečeřel s Majkem Spiritem

Můj maximální fyzický výkon je 10 kliků.

2013
Vytvořil jsem svůj první web a následně prodal. Celkem jsem na tom vydělal asi 9000 Kč a v přepočtu na hodinu pracoval asi 12 Kč na hodinu.

Na účtu mám asi 7000 Kč, nemám notebook, nejsem si ani jistý zdá mám zázemí, kupuji notebook za 4000 Kč a na letišti píšu svůj osudový inzerát na microsite, sedím v Moravsko zemské knihovně a už jen počítám zakázky v tisících!:potenciálu až v „desetitisicích“
Nešťastně se zamilovávám, padá rozhodnutí, že do 21 let vydělám svůj první milion a do 25 let se stanu dolarovým milionářem. Dělám všechny kroky, aby to byla jednosměrná cesta. Buď to, a nebo fatální prohra.

 2014

Mé tělo se začíná chovat naprosto nadmíru mé představy. Minimální mentální únava, kreativita jede na maximum, silná vnitřní motivace.

Překonávám hranici 7000 Kč za 10 hodin, nejlepší dny vydělávám 3000-4000 čitého zisku za den

Dělám wokshop wordpressu, dělám microsite, dělám stránky ve worpdressu, vydávám infoprodukty jeden o příležitostech na internetu druhý o wordpressu, školím firmy, konzultuji webovou analytiku a SEO a pronajímám notebooky.

Dělám rozhovory s Raegem, Suverenm, Stanislavou Mrázkovou, Pavlem Říhou,

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...