Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

15
Bře

Plugin do wordpressu na sběr emailu

Učím se momentálně s wordpressem nové věci. Jedna z nich je sběr emailů pomoci squeeze page. Koupil jsem si na to plugin optin-ninja.webfactoryltd.com. Squeeze page je jednoduchá stránka, kde se nachází jeden emailový formulář, jedna věta proč zadat email a tlačítko odeslat. Vytvořil jsem takovou squeeze page pro svůj projekt milujibrno.cz, nastavil na facebooku kampaň za 10 Kč a to aby lidé chodili na stránku nove.milujibrno.cz.

squeeze-page

A mám pro Vás skvělou zprávu, i když neslibuji žádný e-book, video, návod jak zbohatnou do 24 hodin atp. tak lidé emaily zadávají.

emaily

Kromě placené reklamy na facebooku za 10 Kč na den jsem nikde stránku neprezentoval a výsledek 9 emailů na den je nad mé očekávání a nevěřil jsem, že to opravdu takto funguje. Teď už jenom s databází pracovat a dodržet, co jsem slíbil.

Mám to propojené s mailchimpem, ale emaily to sbírá i do exel formátu, takže není problém emaily stáhnout a nahrát třeba do smartemailingu.

Tady je příklad ještě jedné mé squeeze page, jak to může vypadat.

squeeze-page-avatar

Taky mám v plánu udělat squeeze page s recepty na vaření a zkusit, zda půjde třeba posbírat 100 000 emailů za 12 měsíců skrz třeba jen facebook.

Určitě existují i další pluginy atd. ale mohu říct, že jsem s tím spokojený.

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...