Moje cesta k WordPressu

Jmenuji se Martin Maritnec a přes 3 roky se věnuji redakčnímu systému WordPress.

deadline

Mého prvního klienta jsem získal na brněnském letišti Tuřany a od té doby…

photo

Mám za sebou stovky hodin konzultací, stovky setkání.
Moc dobře rozumím tomu, že lidé chtějí web, kteří si sami mohou upravovat. 

DSCN5317 wordpress_workshop

Za sebou mám desítky webových stránek od restaurací, agentur po weby pro nejlepší konzultanty v České republice.
Dwm 2014-04-27 19-49-52-88

Dwm 2014-04-27 19-47-28-81

 Nespecializuji se pouze na vývoj webů. Mám za sebou stovky prodejů vlastních produktů, statisíce čtenosti mých magazínů, desítky tisíc fanoušků na Facebook. Moc dobře vím, že webem to nekončí a dokážu pomoct klientovi i v počáteční fázi, kdy spouští svůj web do světa. 

Jeden z mých prvních produktů, plátěná taška pro raw food komunitu.

Zkušenosti jsem začal sbírat od 17 letech, kdy jsem vybudoval portál o Mallorce, kde jsem se naučil základy toho, co dělám dnes. Portál byl úspěšně prodán.

Pořádám akce, kreslím, maluji, vždy kupuji produkty, které neznám. Mám nejrůznější škálu aktivit. Ale jediný čemu se naplno věnuji je WordPress. Všechny tyhle aktivity mně otevírají oči a pomáhají vkládat do webových stránek nové nápady.
Martin_prednaska Martin_mirror

Náš meeting

IMG_0149

Nenaučil jsem to sám, na mé cestě jsou desítky lidí, kteří mně posunuli, pomohli, dali mně příležitost dělat práci, jakou dnes dělám a která mě baví. 
Martin_Mark

 

Přečtěte si reference:

Martin má před sebou prima budoucnost a věřím, že velmi rychle poroste dál. Jeho přístup a sdílení informací bez jakýchkoliv tajností mě přesvědčily o tom, že je to profesionál, se kterým stojí za to se potkat. – Daniel Gamrot

Martin je profesionál, který umí zapojit účastníky do aktivní debaty a probírané věci skvěle vysvětlit. Diskuzi umí přenést na úroveň zkušenosti jednotlivých účastníků, nezavrhuje žádný vyslovený názor. DĚKUJI ! – Michal Poupa

Je vidět, že lektor tím tématem žije a zabývá se. Příjemné a vstřícné vystupování, ochota vysvětlovat a odpovídat na otázky. Pokud uvažujete si nějaké stránky vytvořit je to dobrá cesta a pak to zkoušet. – Zdenka Tomaidesová

Pokud potřebujete pomoct s WordPressem, nebo vytvořit web. Napište mně na email martinec.martin.cz@gmail.com a já se vám obratem ozvu..

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...