Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

12
Lis

Networking mně funguje – ve správný čas, na správném místě

brněnský_hub

Na akci Hub Is Loading 35 %

Funguje mně networking, víc jak 50% zakázek  (většinou se jedná o úpravy wordpressu, editace html/css/php, wordpress webů a sestavení wordpress stránek ze šablon)  je z různých doporučení lidí kolem mě.   ( Většinou to jsou též OSVČ, bývalý klienti, majitelé malých firem“ ) 

Ani nedokážu říct, jak ten networking dělám. Páč já mám dojem, že ho nedělám nějak strategicky, jen jsem ve správný čas na správném místě, kde potkám správného člověka.

Záleží na detailech a každá maličkost může být brána k dalším setkání a dalším příležitostem.

Byl jsem na Barcampu, kde jsem potkal Jitku Zoderovou z Bussiness Animals, domluvili jsme si schůzku. Vyprávěla mně o Bussines for Breakfast o setkání podnikatelů u jedné snídaně, kde si vyměňují kontakty a doporučují obchody. Známý dělá RC auta pro děti. Napadlo mě, že chci zažít něco nového, tak jsem mu napsal, jestli s ním mohu jet na nějakou akci.

Pokud máte příležitost určitě navrhněte s dotyčným člověkem schůzku, řekněte mu, co děláte a jak si můžete být užiteční.

Jednoho pátečního dne jsem už byl u garáží v hotelu Part Suite v Brně na Cejlu, kde jsem měl sraz s Pavlem. Přišla s ním i manažerka/provozní hotelu. Hotelu kde právě pořádají Bussines for Breakfast. Byl jsem pozvaný na snídani. Tam jsem si domluvil schůzku s panem Dvořákem s Neural Marketignu a koučem Alešem Vránou. Byl jsem na na schůzce s Panem Dvořákem a za týden mně už domluvil projekt u reklamní agentury SOME ONE. Pan Vrána mně zas domluvil schůzku s jednou masérkou, tento projekt sice nevyšel, přesto to byl potencionální obchod uskutečněný na doporučení.

Tvoříte si tak vlastní obchodní síť, nepsanou podmínkou však je že byste měli vracet nazpět.

Včera mně zas volá Jitka Zoderová, kterou jsem poznal před pár měsíci, že její známý Martin potřebuje pomoct s wordpressem, měli jsme schůzku v kancelářích Wayra CEE. Tam mně opět Jitka představila Adama Kurzoka, který dělal na projektech jako LunchTime, PizzaTime a teď má projekt Daty.

A těch příběhu mám opravdu moc.

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...