Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

28
Led

Nápady na podnikání + technika – Linkbuilding

DSC03762

Linkbuilding na internetu je obor, kde se nachází obrovský počet příležitostí. Sám jsem jednu využil a postavil na ní malé podnikání mikrostránky. Linkbuilding spočívá v budováním zpětných odkazů na kvalitních stránkách. V jedné knížce online marketingu známého online marketéra v Číně jsem četl definici.

Odkaz = návštěvnost

Proto někteří na linkbuilding platí tisíce a desetitisíce. Při budování zpětných odkazů se používá spoustu technik, zde uvedu některé z nich.

  • PR články
  • Diskuzní příspěvky
  • Komentáře
  • Blogy
  • Mikrostránky

A mnoho mnoho dalšího. Jak jsem už jsem psal sám jsem vzal jednu techniku z tohoto oboru a udělat z toho jednu  službu. Vy můžete linkbuilding pojat celkově, či se jen zaměřit na jeden aspekt budování zpětných odkazů.

Další věc, kterou jsem se s Vámi chtěl podělit je má technika budování zpětných odkazů, kterou používám.

Každý den vybuduji 3 nové zpětné odkazy. Co je teoreticky ve výsledku 1095 odkazů a i kdyby jste to nejeli na 100% a podařilo by se Vám 10% tak i to je 110 odkazů. Jedná se vlastně o takový pracovní návyk, který se zabere pár minut denně. Většina zpětných odkazů jsou příspěvky v komentářích, či v diskuzích. Čemu se vyhýbám je registrace do katalogů, protože to mně úplně ne tak baví a domnívám, že to nemá ta velký efekt.

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...