Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

02
Led

Nápady na podnikání – Staňte se expertem na jeden konkrétní software

Vyberte si jeden software a rozběhněte na něm Vaše podnikání.

Na tomhle mám přesně postavené své vlastní obchodní aktivity. Jsem vděčný vývojářům, že vytvořili blogovací platformu wordpress. WordPress je má láska, je to totiž brána, která otevírá neprogramátorům brány internetu. WordPress dokáže téměř cokoliv si zamanete od fora, e-shopu, či kvalitního fotografického portfolia.

Jsem expertem na wordpress a každý den objevuji nové možnosti, který tento program umí. Každý den se věnuji wordpressu minimálně 4 hodiny a stále je, co objevovat. Tento rok se se stanu ještě expertem na Google Analytic. Google Analytic je druhý program s kterým trávím nejvíce času a možná mě fascinuje ještě více než wordpress.

Co tím chci říct?

Zkuste to jako já. Vezměte si jeden Váš program, který by současně mohl sloužit i dalším lidem

  • Excel
  • Prezi
  • Google Adwords
  • Adobe Premiere
  • PPC facebook

Věnujte se mu několik hodin denně, nejlépe práci na nějakém Vašem projektu a rozběhněte na něm své podnikání. Můžete nabízet kurzy Adobe Premiere (střih videa) následně můžete nabízet střih pro Vaše klienty, či opět to zabalit do nějakého online produktu jako je e-book a nebo online kurzu.

Možná už takový program dokonce používáte, jen Vás nenapadlo, že by Vaše know how mohlo sloužit druhým. Ano mohlo, příležitostí je tu opravdu mnoho už jen si vybrat a pustit se do práce.

Hodně štěstí, Martin

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...