Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

25
Led

Kreativita – práce z letiště

fapiphotoNa letišti jsem vymyslel svoji nejvýdělečnější produkt, zároveň vytvořil i můj nejúspěšnější prodejní text. Letiště je mé nejoblíbenější místo a pobyt v letadle má nejoblíbenější činnost Letiště je též pro mě místem, či bránami do jiných světů.

Teď jsem měl nedávno možnost tam zase nějakou dobu pobýt. Zkontroloval jsem FAPI, email a vylepšil prodejní text mého e-booku.

Proč o tom mluvím?
Největší hell je pracovat v místnosti, kde spím, tam neudělám téměř nic a proto experimentuji. Práce s kaváren, restaurací je klasika. Zkoušel jsem pracovat i po autobusech v Student Agency, tam se mně též moc nedaří mít plnou pozornost. Jeden žhavý tip mám a to práce ve vesnických hospodách. Má to svoje kouzlo.

Ale má nejoblíbenější „punková kancelář je rozhodně letiště. Letiště je pro mě zdroj perpetum mobile inspirace a produktivity. Možná je to tím prostředí, možná je to těma lidma, možná je to tím, že miluji létání.

Můj tip na Konec prokrastinace, zvýšení produktivity, či navál nové inspirace, jak právě už jen z nadpisu lze vyčíst je pro mě oné letiště,

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...