Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

07
Bře

Jak za mnou přišel kamarád, že chce Porsche

eda

vlevo Eda, vpravo já ( Martin :) )

Moc o svých aktivitách nemluvím o tom, kde vydělávám peníze. Přesto nejspíš u svých známých mám už takovou auru a občas se za mnou obracejí, co se týče projektů, vydělávání peněz atd.

Jednoho dne za mnou přišel můj dobrý kamarád Eda. Nikdy předtím s ničím podobným nepřišel. Prý chce spustit svůj podnik, protože chce Porsche a v zaměstnání by ho nezískal.

Nerozuměl jsem tomu, co se s Edou stalo? Nikdy takhle nepřemýšlel. Zvídavě se vyptávám jakou motivační knížku četl, nebo co viděl za motivační video. Konkrétně mně neodpověděl.

Dali jsme si sraz v jedné místní čajovně. Údajně měl super nápad. Jsem zvědavý, nakonec se dovídám, že ten super nápad je venčení psů. Přesto jsem nápad nezavrhl. Ještě jsem mu ukázal aktivity, které mám rozjetý, že by se mohl přidat.

Eda mně nato odpovídá, že je to v pohodě a že se to dozítra všechno naučí (google analytic, SEO, prezi, wordpress, photoshop atd) Nechápavě se na něj dívám. Domlouváme se, ale že začneme s tím projektem o venčení psů. Rozhodli jsme se udělat fotografie na web.

Eda domluvil focení psů u své kamarádky. Vyfotíme pár umělých snímků, kde se mazlýme s psy a odjíždíme. Tím končí téměř náš příběh. Ještě říkám Edovi, že by bylo dobré si najmout kancelář, že bychom měli ten závazek každý měsíc vydělat nějakou konkrétní částku a brát to zodpovědně. (nevím, jaký nato máte pohled vy) Eda tím moc nadšený nebyl, jako by tomu svému nápadu už nevěřil, že by byl schopen vůbec tolik vydělat.

O příští týden už Edovi začala škola (VUT) a tím se už rozpadly kompletně jeho plány na Porsche z jeho podniku. Už se ozval jen s nabídky jít do hospody. Edovi pracovní aktivity skončily tam, kde začaly.

Tahle story mně vytváří úsměv na tváří, když si nato vzpomenu. Někdy je překvapivé, že jednoho dne chcete Porche a svůj podnik a věříte tomu, že se za 24 hodin naučíte  o čem jste v životě neslyšeli a druhý den jsou všechny Vaše obchodní sny pryč. :D

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...