Jak vydělat na internetu?

Velké množství lidí si pokládá otázku „jak vydělat na internetu“ a rozumím jim, jak to myslí, ale mně se tahle otázka zdá naprosto nesmyslná. Občas se spíš ptám „Jak dnes vydělává bez internetu?“ na druhou stranu si uvědomuji, že mladší, či starší generace to nemají tak prožité. Stačí si vzít tužku a papír a začít psát těch možností je desítky tisíc.

Hudba, affilliate marketing, email marketing, zákaznická podpora, konzultace, sowtware, právnické služby, copywritting, překladatelské činnosti, videa, prezentace, účetní služby, služby spojené s fakturamí, reklamy, designer, programátor, SEO expert, social media, korektura, jakékoliv konzultace, zákaznická podpora,  jakékoliv e-shopy,  hry, podnikatelské služby (analýzy, reporty, byznys plány), placené magazíny, webináře, video onlione kurzy, email kurzy, online asistence, networking (MLM) dabing, mobilní aplikace, webhosting, dropshopping, branding a dalších x možností

Těch možností je opravdu hodně, žijeme v informační době a těch možností bude každý den přibývat. Všechno je propojené, vše online, veškerý marketing se dělá na internetu.  Proto se mi ta otázka zdá bezpředmětná.