Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

13
Pro

Jak se mě investice do časopisu Forbes vrátila o 1000%

IMG_20131213_160700
Zastavuji se v jednom větším obchodním řetězci tady v Brně, abych svým prarodičům koupil nějaký dárek k narozeninám. Nakoupím dárky pro který jsem přišel a zastavuji se před stánkem s časopisy. Již jsem zaplatil poměrně dost peněz a chvíli přemýšlím, zda se mě teď ten Forbes vůbec chce kupovat. Zda to nepočká až budu mít u sebe více peněz.

Nakonec jsem Forbes přes pochyby koupil. Ještě toho dne listuji časopisem a vidím tam článek, že v USA je teď trend podnikání s pronajímání svých věcí. Vzpomenu si, že jsem jednou řešil podobnou věc. Potřeboval jsem půjčit notebook, ale nebylo kde. Ještě toho dne bookuji doménu http://www.pronajem-notebooku.cz. Napíšu základní nabídku, udělám základní linkbuilding. A o týden později již je stránka na klíčové slovo „Pronájem notebooku Brno“ na prvním místě ve vyhledávání.

Nejedná se o žádný převratný podnikání. Většinou se měsíčně ozvou 1-2 klienti. Něco málo ještě o tom píšu ve svém e-booku: Nápady na podnikání: internet, peníze, svoboda. Obvykle potřebují notebook pronajmout na 2 dny, rekord byl zatím 7 dní. Tím jsem chtěl říct, že koupení časopisu Forbes + následná akce se mně vrátilo minimálně o 1000% A takhle to jde dělat s každou knížkou/časopisem podobného typu. Říct si, že si nekoupím další do té doby, než nevydělám na nějakém novém poznatku z knížky minimálně tolik kolik stála.

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...