Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

09
Lis

Holy Branson – 5 věcí co mě můj táta Richard Branson naučil

Photo from: http://www.virgin.com/

Photo from: http://www.virgin.com/

Přeložený článek od dcery Richarda Bransona a to Holy Branson. Článek na téma pět věcí, které mně naučil můj táta.

Následuj své sny

Možná to bude znít kýčovitě, ale je důležité to mít na paměti. Koneckonců, proč by jsme je neměli následovat? Je jedno jak jsou velké, malé, nebo jak bláznivé jsou. Když opravdu chcete, vždycky si najdete cestu, jak je zrealizovat.

Jak můj táta již často psal  “Dělejte něco, co Vás zajímá, neklaďte si otázku. ‘Jak mohu vydělat spoustu peněz, když budu dělat zrovna tuto práci? A má pravdu. Finanční ohodnocení je určitě důležité, ale neměl by to být Váš definitivní cíl. Můžete svých snů dosáhnout mnohem dříve, když se budete soustředit na důležité věci.

Učte se prací.

Není tajemství, že můj táta skákal do nových nápadu a podniků a že byl z toho vždycky nadšený a teď už vím proč! Stravte čas v odlišných oblastech byznysu a zjišťujte, jak všechno do sebe zapadá. Naučte se tolik studiem kolik jen můžete a pak se pušťte do praxe kde získáte zbytek zkušenosti (i když ujistěte se, že  znáte základy!)

Zacházejte s každým, tak jak by jste chtěli, aby bylo zacházeno s Vámi.

To je zpráva, která rezonuje se mnou. Jen si představte, jak by mohl svět vypadat odlišněji, kdybychom všichni mluvili ke každému s úctou a laskavostí.

Pro tátu to vždycky bylo důležité vytvořit šťastné, zdravé pracovní prostředí. Ve Virgin například si neříkáme kolegové, my jsme rodina, Virgin rodina. Chováme s k sobě jako jeden k rovným. Nikdo nemá vlastní kanceláře, nebo zvláštní zacházení, protože každý člověk se počítá stejně tak jako jiný – je to skvělý způsob, jak pracovat.

Obklopte se svělými lidmi

Chcete-li být nejlepší, jak můžete být, musíte se obklopit těmi nejlepšími lidmi. V průběhu své cesty, táta pracoval s několika úžasnými lidmi, z nichž každý přispěl něco jiného a přispěl tak k úspěchu značky Virgin.

Zapojte lidi a udělejte nějakou změnu ve světě.

Neexistuje žádný lepší způsob, jak dosáhnout velkých věcí, než se zapojit ostatní, aby učinili totéž. Táta je známý jako inspirace pro všechny podnikatele všech věkových skupin. Jít vždycky dál a vytvořit něco na čem opravdu záleží a to je lekce, které se držím ve všem, co dělám.

Ve Virgin se snažíme změnit podnikání pro dobré účely a snažíme se, aby jsme ostatní povzbudili, aby se vydali na podobnou cestu. je to obrovská výzva, ale vášeň pro pozitivní změny a vyšší účel byl vždycky zakotven u nás v rodině.

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...