Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

15
Bře

Co jsem se naučil od té doby, co jsem prodal svůj první projekt

DSC_9724Jsou to dva a půl roku, co jsem prodal svůj první projekt  http://www.spanelsko-mallorca.cz, byly to úplné první byznysové peníze. V té době mně to přišla jako velký ranec.

Od té doby už uběhla nějaká doba. A já prošel velkou cestou. Oslovil jsem stovky klientů z česká, slovenska přes portál naucemse.cz, udělal několik mini projektů, vytvořil vlastní kolekci tašek, vlastní videokurz wordpressu, organizoval vlastní živé eventy, organizoval nespočet wordpress workshopů, napsal vlastní e-book, pronajímal notebooky a byl součástí toho velkého dobrodružství podnikání a to konferencí, networkingu, byznys snídaní atd.

Upřímně se domnívám, že se mohlo povést mnohem více věcí, ale na druhou stranu vidím obrovský posun osobnostně.

Tohle je mých 8 věcí, které jsem se naučil.

  • Vytvářet projekty, který nemají nějakou dlouhodobou hodnotu nemá smysl a dlouhodobě je to neudržitelné. Proto jsem taky zrušil prodej svého „e-booku“ a snažím se na to dávat větší pozor ať už je jenom jedná o obyčejný článek.
  • Peníze pokud jsem mladý mohou sloužit jako skvělý učitel, jak ze mě dostat hodně.
  • Svoje chybné stránky nikdy  perfektně nevypiluji a ani se o tom nesnažím, soustředím se primárně na své silné stránky. Omluva mému teamu je ale na místě. Ať se jedná o to, že nemám nabitý telefon, či že dělám rychlé zbrklé rozhodnutí.
  • Jeden odpovězený email může nastartovat spolupráci v které vydělám 100 000 Kč a jeden neodpovězený email může zničit spolupráci, kde mohu vydělat například oněch 100 000 Kč.
  • Nevytvářet projekty sám, ale mít parťáka, či team. Je to zábavnější, více mě to naučí.
  • Chodit do projektů na které nemám, jelikož jen tak mohu raketově růst.
  • Internetové projekty mohou mít mnohem větší hodnotu, než si myslím. Občas nezáleží kolik projekt vydělá, spíše záleží na tom, jaký má potenciál a jak ho kdo dokáže využít a proto nikdy neprodávat z chtíče, či afektu, ale promyslet to.
  • Věřit svému srdci víc než světu.

DSC_9655

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...