Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

20
Srp

5 kroků ranního vstávání, kupujte letenky, snídejte v hotelech

KNOW HOW DOBROVOLNÉHO RANNÍHO VSTÁVÁNÍ PRO LIDI, KTEŘÍ JSOU V TOM TAK MOC ŠPATNÍ JAKO JÁ

Ucelené know how 5 bodů nato, jak ráno dobrovolně vstávat kolem osmé hodiny, či dřív. Mám to know know celkem zpracovaný, jelikož jsem v tom dlouhodobě opravdu hodně špatný.

Pokud vám není, proč ráno vstávat brzy, možná protože na tom závisí vaše výsledky, jak finanční, fyzické, mezivztahové tak další

1) Prospěte se k naprostému ROZPADU VAŠÍCH SNŮ
Musíte se zničit! Ale úplně! Nejlepší způsob, jak všechno zničit je chodit spát po šesté ranní a vstávat po 12 dopolední, aby se postupně rozpadla motivace, energie, self-discipline atd. atd. je to takový MOTIVAČNÍ BOD, ABY JSTE SI ŘEKLI ASI TO NENÍ ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ.

2) Závazek peněz a času, KUPTE SI LETENKY
Je větší šance, že přijdu včas na schůzku v 9:00 v Praze na Florenci, než v Brně v centru i když tady bydlím. Ten závazek 300 Kč investovaných do autobusu a celkově vědět, že přijít pozdě o minutu později může mít za následek ujetý bus razantně pomůže. Též dobře funguje si objednat letenky.

3) Mít se na co těšit, ALE S NĚKÝM, SNÍDEJTE SE CEO a SLAVNÝMI LIDMI PO HOTELECH
Tohle není každý den, ale rád si domlouvám ráno schůzky spojené se snídaní v hotelových restaurací. Pokud je to nějaký networkingový sraz s někým z byznysu. Není možný, abych zaspal.

4) Vhodný budík, VYUŽIJTE SVOJI LUCKY/UNLUCKY IN LOVE!
Delší dobu jsem měl klasický zvuk budíku. TOHLE VŮBEC NEPOMÁHÁ! Pak jsem si to dal na AVICI – Wake Me up, jako že mně to namotivuje… Lepší, ale furt nic! Teď tam mám Hey Soul Sister. Mám to nějak spojený s jednou ženou. Pokud mně nevzbudí se posouvat kvůli ní, TAK UŽ NIC.

5) Takový ty KLASIKY který jsou asi nejtěžší
Jít spát před druhou ranní, nechat pootevřený žaluzie, aby Vás vzbudili paprsky slunce. Jíst více ovoce, zeleniny, páč tělo pak rychleji regeneruje.


PS: Krom pana Vrbovského jsem ještě nepotkal nikoho, kdo by mně řekl všechno co jsem vybudovat jsem vybudovat protože jsem vstával po obědě.
NICE DAY!

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...