Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

20
Čvn

5 kroků k tomu mít odvahu psát svůj vlastní blog

Spoustu lidí má hrůzu z toho psát svůj vlastní blog. Rádi by psali, rádi by prezentovali sami sebe jen mají strach z toho jak by vypadali před ostatníma, ale ne před těma který mají rádi, většinou před lidmi s kterými mají určité nesympatie. Já jsem z toho měl přímo hrůzu a dnes je mi to upřímně už jedno. Největší drama ze všeho byl  založil svůj vlastní facebook fan profil od té doby se mně už žije klidněji. Tohle je pět kroků, které by Vám mohli zásadně pomoct se do něčeho podobného pustit

1) Konec života:

Jestli jste se někdy jen dotkly vědomě smrti, tak vám gratuluji máte obrovské požehnání. Uvědomění, že umřete a že příští rok tady už nemusí být ulehčí Váš proces toho nabrat odvahu a začít prostě psát, prezentovat se na internetu. Pokud ne, tak si to jen zkuste představit, jako by Vám zbývalo jen 365 dnů a ni o jeden den víc.

2) Nikdy to nebude lepší

Věřím v názor, že nikdy nebude lepší než teď. Nikdy to nebude lepší než co právě zažíváte. To neznamená, že věřím že by jsme se neměli snažit, právě naopak dělat akci teď. Nečekat, jelikož lepší to nikdy nebude.

3) Mark Dzirasa

Doporučuji poslechnout nějaké nahrávky, či přednášky pana Marka Dzirasy. Pan Dzirasa je pro mě neuvěřitelný urychlovač mých projektů. Bude k Vám mluvit, jako by jste už na té cestě byly a fascinuje Vás  jeho způsob života a přemýšlení. Dodávám obrovskou porci odvahy a ni se o to nebude snažit.

4) Do akce

Nepřemýšlet prostě konat. První krok založit blog kdekoliv, co nejrychleji přidat první příspěvek a ono se to už začne dít. Nepřemýšlejte, nedovolte sami sobě nad tím přemýšlet. Běžte do akce.

5) Uvědomění

Tohle je skvělý cvičení od Tima Ferrise, vezměte si papír a tužku a začněte psát. Co můžete získat, když se Vám podaří rozjet úspěšný blog? Oznámkujete si to 1 do 10 a naopak co se stane když se to nepodaří a napište od 1 do 10 jak moc by to bylo hrozné? Co by to pro Vás znamenalo.

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...