Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

01
Zář

5 důvodů proč je Agáta Hanychová jedna z mých podnikatelských inspirací

agata

Fotka z její fanpage: https://www.facebook.com/pages/agata-hanychova/56617389619

Ano určitě by bylo líbivější říct, že Agáta Hanychová je hloupá holka, která nic neumí a vydělává jenom protože je hezká a je to dcera slavné herečky. NEVÍM, DLE MÉHO JE TO VELKÝ OMYL

Neznám všechny aktivity Agáty. Vím že měla vlastní kolekci čepic, teď rozbíhá vlastní kadeřnický salon, do toho měla vlastní modelingovou agenturu. Do toho určitě nespočet X dalších věcí jako modeling, divadlo, reklamy atd. Přečtete si 5 důvodů proč mě osobně inspiruje v oblasti podnikání.

 

1)  Nebojí se

Agáta se nebojí, komunikuje s Vámi přes její facebook. Říká Vám, kde právě je a vy ji tak kdykoliv můžete potkat třeba v jejím novém salonu. Nebojí se kritiky a provokuje. Takže Agáta si jede maximální level nekonformity a to je něco, co na ni obdivuji.

2) Dělá toho více

Rozjíždí eshop s čepicemi, do toho hraje divadlo, či tráví čas ve svém kadeřnictví a všechno, tak nějak úspěšně. Managmentuje více věcí naráz. Všeobecně se říká, že by se člověk měl zaměřit jenom na jednu věc pořádně, ale že dělat více věcí je mnohem zábavnější. Krom toho, jak jsem již psal, vypadá to, že Agátě to dobře funguje.

3) Umí dělat social media

Na facebooku přes 100K fanoušků, komunikuje s fanoušky denně a to ať ve formě článků o ní, či „uplouduje“ své momentální fotografie, někdy jsou to jenom našpulené rty, ale no a co? Její fanoušci jsou nesmírně aktivní. Dovolil bych si říct, že Agáta patří mezi TOP 10 lidí v CZ, kteří tak dobře jedou facebook své osoby jako ona

4) Prodává se

Využívá svůj brand maximálně co to jde. Je to ona, koho uvidíte na promo fotkách své kolekce čepic. Je to její jméno na jejím novém saloně, či její jméno u její modelingové agentury.  Ona jede self-branding na vysoké úrovni, jak málo podnikatelů a využívá své dobře vybudované značky.

5) Je produktivní

Zajímalo by mě, co používá Agáta za time-managment techniky, či jestli vůbec nějaké používá. V různých interview se dozvíte, že vstává brzy ráno a z práce se vrací pozdě večer. Vaří, zavařuje okurky, do toho stíhá syna, showbusiness a k tomu vlastní byznys a vypadá, že jí to nesmírně baví.

Těch důvodů by se určitě dalo najít ještě více. Nevím, kde se vzalo, že je Agáta hloupá, přikládám to bulvárním plátků, dle mého je to jedna z nejzajímavějších žen v byznysu, a nebo žen, který se veřejně prezentují a ví se o nich.

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...