Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

27
Čvc

5 cílů do konce léta

IMG_0308

Fotografie vyfocená na Kypru

Do konce léta aneb do 21.9.2013 bych chtěl stihnout spoustu projektů a cílů, ale tohle je momentálně 5 TOP na které bych se chtěl postupně zaměřit. Cíle zatím jsou pro mě důležité, mít cíle je velmi příjemné, páč nám ukazují ten konkrétní směr.

1) Spustit nový kurz na naucmese.cz

Jeden z mých prioritních cílů je začít nový kurz na stránce naucmese.cz. Kurz by byl individuální (možná i skupinový?) Jednalo by se o seznámení s internetovými marketingovými nástroji a jejich plnohodnotného využití např. pro libovolný internetový projekt.

Kurz by zahrnoval techniky jako měření návštěvnosti, aplikace pro vytváření stránek, seznámení s pojmy jako SEO, PPC, AFFILIATE a mnoho dalšími nástroji, které se používají v online marketingu.

2) Piknik

Tohle je velmi „freindly“ cíl, který by se mohl defakto realizovat kdykoliv. Chtěl bych sebrat pár svých přátel a zorganizovat piknik, někde na louce.

3) Napsat vlastní e-book

E-book mám v hlavě 14 dní na dané konkrétní téma zas okolo internetu. Byl by velmi praktický a hodnotný e-book. Chtěl bych to do konce sprna ještě stihnout.

4) Mít na svém blogu aspoň tři rozhovory

Dělal jsem již rozhovory s lidmi jako Suvereno, Raego, Pavel Říha, Abde ale na svém blogu jsem ještě neudělal žádný. Miluji rozhovory a chtěl to, co nejrychleji napravit nejlépe opět s lidmi z oboru online marketingu

5) Naučit se jednu novou schopnost

Tady ještě tápu. Možná bych se chtěl naučit vytvářet myšlenkové mapy, vytvářet prezentace v prezi, či opět něco nového o SEO. Či schopnosti jako míchání drinku, či speciální krájení melounu (kdy nejdříve odkrájíte celou kůru a pak se pustíte dál) Možná i něco ve stravování by mě bavilo.

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...