Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

12
Čvc

3 postřehy z organizace první akce

IMG_0024Dne 30.6.2013 jsme společně s kamarádem organizovali naši první akci a to „Půl roku v Indii a stopem po Evropě s Davidem Vendelem. Sehnali jsme si prostory v brněnské Kavárně u Kapucínů, kontaktovali Davida, udělali nějaký promo a vše dopadlo úspěšně, tak jsme chtěli. Přišlo celkově 22 lidí, což byl skvělý počet a zaplnili jsme celou kavárnu. Přináším Vám své tři postřehy, které mně utkvěli v hlavě při realizaci projektu.

1) Nejdříve je třeba to nejdůležitější obstarat

Na akci jsme potřebovali televizi, plakátky, pokladničky, prostory, notebook a mnoho mnoho dalšího, ale než se zaměřit na tyhle detaily to nejdůležitější je se zaměřit na celou podstatu a to na přednášejícího v našem případě přednášejícího Davida. Celá myšlenka se dala do pohybu, potom co jsme začali s Davidem komunikovat, to mě utvrdilo v tom, že největší hybnou sílu má to nejzákladnější jádro a za pochodu začít ladit detaily.

2) Skákali jsme ze skály a hledali křídla

Celý den byl celkově obrovské dobrodružství. David je ze Slovenska měli jsme s ním domluvenou schůzku kolem čtvrté hodiny na hlavním nádraží Brna. Jenže David nedorazil, nebral telefony, těžko se s ním jakkoliv komunikovalo. Naštěstí se nám podařila komunikace přes facebook. Do poslední chvíle jsme nevěděli zda přijde, akce měla začít za 20 minut, ale David nikde.  Už začali přicházet lidi a s nimi i David, našli jsme křídla. příště se určitě zaměříme na lepší komunikaci, aby se to už nemuselo opakovat, nepočítali jsme s tím, ale i tak je lepší skočit ze skály a najít křídla, než na ni zůstat.

3) Je se třeba dát do díla

Nikdy jsme nic podobného nedělali. Učili jsme za pochodu propagaci, prostory, komunikace s lidmi, jestli se nám to vůbec finančně vyplatí a mnoho dalšího. Naštěstí jsme nad tím moc nepřemýšleli a dali se do díla, bylo to vzrušující. Ne vše vyšlo, tak skvělé ať pozdní příchod, špatná akustika, hluk atd. ale jsou to jen další detaily na kterých můžeme dále pracovat, nejdůležitější, že se to zrealizovalo. Nejkrásnější na tom všem je to, že nám přineslo skvělý pocit, pocit který zná každý, když se mu splnil jakýkoliv pro něj větší sen. :)

 Scéna z mého oblíbeného filmu, kterou jsem měl těsně po skončení akce

Fotky z akce:

[nggallery id=4]

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...