Vítejte na blogu o WordPressu a marketingu

06
Čvn

21 byznysů, které můžete rozjet na laptopu

Vývojář

#1 Programátor webu (Webař)

Podle statistik  SBA.gov v USA je přibližně 29.6 milionů menších podniků a  Ad-ology zjistilo že 46% podniků nemá své vlastní internetové stránky.

#2 Vývojář aplikací pro mobil

V roce 2010, the International Telecommunication Union uvádí, že existuje víc jak 5 miliard mobilních telefonů na světě a jedna miliardy z nich má připojení na internet.

#3 Správce blogu

BlogPulse uvádí, že existuje údajně až  126 milionu blogů na internetu v to roce 2010. Spousta bloggerů jede v koloběhu psát, zveřejňovat články a nastavovat dobu zveřejnění. Takže pokud víte, jak se zachází například s wordpressem můžete nabídnout bloggerům, že se bude starat o běh jejich blogu..

Graphic Design Laptop

Grafický design

#4 Logo Designer

Existuje přes 29,6 milionu menších podniků v USA to znamená, že máte potencionální trh 29 milionu klientů. Většina z nich již nějaké loga má, ale většina velmi podprůměrných a nekvalitních.

#5 Web Designer

Podle společnosti Pingdom existuje 234 milionu internetových stránek na internetu. Stejně jako u loga, většina internetových stránek malých podniků vypadá velice ošklivě. A dokonce i pěkné stránky postupem času stárnou a potřebuje inovovat.

#6 Book Cover Designer

rávě nyní, je tu přes 32 milionů knížek na Amazonu a každý jeden z nich má „book cover“ Podle UNESCA vyjde ročně přes milion knih. Tohle je skvělý důvod, proč knihy nezavrhovat. .

#7 Mobilní App Designer

Stejně jako mobile app vývojářů  je spousta desinnerů pro mobilní aplikace. Firmy obvykle si nechávají, jak aplikace tak design vytvářet u lidí na volné noze.

#8 Computer-Aided Designer

CAD drawings je typický pro 3D makety a virtuální prototypy produktů předtím než se začnou vyrábět. Téměř každý produkt potřebuje před vyrobením návrh v CAD kreslení.

#9 Designer web šablon

V souladu s WordPress.com,  existuje přes  53 milionů WordPress stránek a polovina z nich jsou  self-hosted.  To znamená, že WordPress má přibližně 26 milionů stránek, které potřebují šablony.

#10 Videotvůrce

V roce 2009, Zappos hlásila nárůst z 6% na 30%  zvýšení prodeje a to u produktu s videem.  Podnikatelé si uvědomují, že propagace pomocí videa je hodnotnější, než jakákoliv další forma propagace. Takže můžete začít se zakázky téhle práce.

Writing Service

Psaní

#11 Autor, spisovatel

Authors Guild uvádí, že úspěšné naučné knihy prodají cca. 5 000 výtisků kopii a knihy typu román atd kolem 7 500 výtisků. Také, Jenkins Group (přední nakladatelství USA) hlásí, že 70% knížek, které vydají nejsou nějak extra komerčně úspěšné. Nenechte se statistikami zastrašit, ale živit se jako autor/spisovatel je poněkud náročné.

#12 Editor

Jeden z důvodů proč se obvykle nevrátí investice z knih jako autor je placení editora. Budete pravděpodobněji vydělávat víc jako editor, než autor.

#13 Copywriter

Existuje přes 126 milionů blogů, těchto 126 milionů webů potřebuje psaný obsah. Jestli jste dobrý v psaní a máte dostatečné znalosti o konkrétním tématu můžete nabídnout bloggerům vaše schopnosti  a nechat si platit za vytváření textového obsahu. 

#14 Transcription (přepisovač)

Podle Worldwide Freelance, některé odhady naznačují, že 50% ze všech naučně populárních knih jsou napsané najatým autorem. Často bývají knihy nahrávaný to audio nahrávek a následně z nahrávek se přepisujou do textu a následně do finálního obsahu. Tohle je jedna z cest, jak vydělat peníze v oblasti přepisování.

#15 Překladač

Angličtina je univerzální jazyk byznysu, ale existuje přibližně dalších 6500 jazyků ve světě. Knížky, stránky, manuály atd všechno, co potřebujete umět je překládat od cizích jazyků.

#16 Blogger

Podobný jako autor,  málo bloggerů se uživí pouze ze psaní a tvoření blogu. Chcete-li přilákat inzerenty, tak obvykle potřebujete tisícovky unikátních návštěv denně. Berte blog jako marketingový nástroj, který může přilákat lidi, aby zakoupili další vaše služby.

Internet Marketing Service

Internet Marketing

#17 Search Engine Optimization (Optimalizace pro vyhledávače)

234 million stránek  soutěží v stoupání pozicí ve vyhledávačích. Jestliže máte „know how“ jak stránky nejlépe optimalizovat, můžete pomáhat stránkám a bezpečně vydělávat spoustu peněz na internetu.

#18 Search Engine Marketer

Druhá stránka práce s vyhledávačem je placené vyhledávání. Není neobkylé, když internetový marketéři mají $500,000 (USA) měšíční rozpočet pro PPC (cena za proklik) kampaně a CPM (cena za tisíc zobrazení kampaně)

#19 Sociální média manager

Nabídněte servis spojený se sociálními sítěmi jako Facebook, Twitter, nebo Google Plus.

#20 Email Marketing Manager

Michael vždycky říkala, že když chceš vydělat peníze, tak to bude nejpravděpodobnější od lidí z vašeho emailového seznamu. Na druhou stranu to dá celkem práce a je obtížné tento seznam udržovat. Můžete nabízet službu vytváření automatizovaných e-mailových zpravodajů.

#21 Affiliate Marketer

K dnešnímu datu ClickBank platí přibližně  $1.9 miliard affiliate marketérům. Affiliate marketing je další cesta, jak vydělat peníze a žít například jako blogger.

Přeloženo z http://www.retireat21.com/

 

Napište komentář

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Jméno
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...