E-book: Nápady na podnikání – internet, peníze a svoboda

„Podnikatelské příležitosti jsou jako autobusy, každou chvilku jede další“ Richard Branson

Chcete rozjet internetový projekt, či si založit zájmovou stránku, ale též by jste na ni chtěli vydělávat? Ale ještě nevíte, jak na ní vydělávat a co konkrétně to vše obnáší? Chtěli by jste dozvědět o mnoho příležitostech o kterých zatím možná ani nevíte?

Vytvořil jsem pro Vás unikátní know how v podobě e-booku. Pokud by jste jste použili jedinou techniku popsanou v publikaci, tak Vám garantuji že Vám e-book v co nejkratší době splatí..

Je tam popsaných 10 konkrétních obchodních příležitostí podnikání na internetu/byznys modelů, které skutečně fungují, které vydělávají peníze, protože přinášejí lidem skutečnou hodnotu.

Pokud chcete vydělávat peníze měli by jste nabízet reálnou hodnotu zákazníkům/klientům

Pokud chcete vydělávat peníze přestaňte hackovat. klikat na klikačky hrát ruletu na internetu, ale nabízejte reálnou hodnotu zákazníkům/klientům

Dřív jsem neměl páru, jak se vydělává pomocí internetu, natož na internetové stránce a domníval jsem se, že v tom musí být nějaká magie, či že to není možný. Dnes za sebou mám úspěšné projekty mnoho z nich v hodnotě desetitisíců a rozvoj podnikání na internetu se mně jeví jako budoucnost do mnoho let dopředu.

Můj příběh opravdového začátku podnikání na internetu

Mé začalo, když jsem měl na účtu 7000 Kč z prodaného webu na kterým jsem tři měsíce pracoval. Rozpadlo se mně zázemí domova. Neměl jsem přístup k počítači, neměl jsem defakto jistotu kde budu spát. Koupil jsem si téměř za poslední peníze 4000 Kč notebook v bazaru a na brněnském letišti napsal osudový inzerát na jednu službu okolo SEO, posledních 150 Kč jsem dal do zveřejnění inzerátu… A od té doby nebylo nic jako dřív, pamatuji si jak jsem seděl na červeném gauči v Moravsko zemské knihovně s výhledem na noční Brno a už jen domlouval zakázky, které byly až v desítkách tisíc korun…

Za e-book: Nápady na podnikání – internet, peníze a svoboda,  jak vydělat na Vaši stránce zaplatíte 210 Kč

Co by jste si mohli koupit za 210 Kč?

  • 3 plněné bagety s pepsi
  • jeden lístek do kina do 3D kina s pepsi
  • hodina na bowlingu

Co Vám e-book pomůže získat?

  • 10 obchodních modelů výdělku pomocí internetové stránky
  • Konkrétní typy a návody
  • Dostanete přístup k dalším informacím pěkně pohromadě
  • Závazek se do podnikání na internetu opravdu pustit  díky závazku cenně e-booku
  • BONUS: brainstorming: Nápady na podnikání – v čem podnikat? 150 Kč

Pro koho je e-book určený?

Pro všechny lidi, kteří se vydali na cestu podnikání na internetu, nebo se chystají vydat na tuhle cestu. Všem lidem, kteří chtějí spustit své stránky a něco si na nich přivydělat, či vybudovat regulérní podnikání.  Pro lidi, kteří už na internetu působí, ale chtěli by si rozšířit obzory, pro všechny lidi kteří se vydali cestou svobody a chtějí si díky podnikání na  internetu zkvalitnit život.
100% garance vrácení peněz pokud aplikujete informace, které najdete v publikace Vám do 12 měsíců nevydělají dvojnásobek ceny e-booku